Zapytanie ofertowe - Niepubliczne Przedszkole "SMYK" w Inowrocławiu

Archiwum > Projekt UE

ZAPYTANIE OFERTOWE
dotyczące usług prowadzenia zajęć w Projekcie „Przedszkole bez granic”

Przedszkole Niepubliczne SMYK w Inowrocławiu – Zamawiający, w związku z realizacją projektu „Przedszkole bez granic” WND-POKL.09.01.01-04-003/13 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na zrealizowanie zamówienia o wartości szacunkowej powyżej 14 000 euro netto.

1.  Przedmiot zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest 3 usług polegających na:

• przeprowadzeniu 1600 godz. zajęć indywidualnych z fizjoterapeutą dla 4 dzieci autystycznych z terenu powiatu inowrocławskiego. Zajęcia muszą być prowadzone w ilości 20 godzin w miesiącu na dziecko. Kod CPV: 85142100-7

• przeprowadzeniu 1600 godz. zajęć indywidualnych z psychologiem dla 4 dzieci autystycznych z terenu powiatu inowrocławskiego. Zajęcia muszą być prowadzone w ilości 20 godzin w miesiącu na dziecko. Kod CPV: 85121270-6

• przeprowadzeniu 544 godz. zajęć indywidualnych z psychologiem dla 17 rodziców dzieci autystycznych i niepełnosprawnych z terenu powiatu inowrocławskiego. Zajęcia muszą być prowadzone w ilości 2 godzin w miesiącu na rodzica/opiekuna prawnego. Kod CPV: 85121270-6

Wykonawca może złożyć ofertę na 1 lub więcej usług. Nie dopuszcza się ofert wariantowych.

2.  Termin realizacji zamówienia

Okres realizacji usługi obejmuje maksymalnie 20 miesięcy od 20.01.2014 do 31.08.2015 w godzinach od 8.00 do 16.00.

3. Pozostałe informacje istotne dla Wykonawców
O zamówienie może ubiegać się Wykonawca, który:

• posiada uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawne nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień

• posiada doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi niepełnosprawnymi.

Forma zatrudnienia – umowa zlecenie.

4. Kryteria wyboru ofert

Jedynym kryterium oceny ofert będzie ich  cena brutto. Zamówienie zostanie udzielone Wykonawcy, który zaproponuje w ramach oferty najniższą cenę brutto.
Podana cena musi obejmować cenę brutto oraz wszystkie koszty związane z realizacją usługi z uwzględnieniem wszystkich opłat i podatków (np koszty dojazdu, ewentualnego zakwaterowania, itp.). Cena musi być podana w złotych polskich. Cena zostanie ustalona na okres obowiązywania umowy i nie będzie podlegać zmianom. Ocenie podlegać będzie cena brutto oferty.

5.  Dokumenty wymagane od Wykonawcy

• Złożenie oferty cenowej na formularzu stanowiącym Załącznik nr 1 do zapytania ofertowego podpisana imieniem i nazwiskiem.

• Złożenie Oświadczenia o braku powiązań stanowiącego Załącznik nr 2 do zapytania ofertowego.

• CV oraz dokument potwierdzający posiadane doświadczenie i kwalifikacje

6. Osoba uprawniona do kontaktu
   Iwona Stanek, nr tel: 698 902 481

7. Miejsce, termin i sposób składania ofert

• Oferty należy złożyć osobiście lub pocztą tradycyjną na adres siedziby firmy: ul. Magazynowa 23, 88-100 Inowrocław w terminie do dnia 17.01.2014 r. do godz. 12.00 w zamkniętej kopercie zawierającej nazwę Wykonawcy z dopiskiem: „Oferta dotycząca prowadzenia zajęć w Projekcie „Przedszkole bez granic” lub przesłać e-mailem na adres: smykprzedszkole@wp.pl

• Oferty, które wpłyną do Zamawiającego po wyznaczonym terminie składania ofert nie będą rozpatrywane.

• Oferty muszą posiadać ceny brutto uwzględniające wszystkie koszty Wykonawcy.

8. Rozstrzygniecie postępowania i zlecenie realizacji zamówienia

• Postępowanie ofertowe zostanie rozstrzygnięte najpóźniej w dniu 22.01.2014 r.

• O wynikach postępowania jego uczestnicy zostaną poinformowani najpóźniej w dniu 24.01.2014 r.

• Sposób płatności za wykonanie ww. usług – płatność miesięczna lub kwartalna po wykonaniu usługi.

9.  Załączniki:

• załącznik nr 1 Wzór: Formularz oferty

• załącznik nr 2 Wzór: Oświadczenie o braku powiązań

Niniejsze zapytanie ofertowe nie stanowi zobowiązania do złożenia zamówienia.

Zapytanie ofertowe:

"Zapytanie ofertowe