To my - Niepubliczne Przedszkole "SMYK" w Inowrocławiu

Grupy > Myszki

„MYSZKI” są V grupą w naszym przedszkolu. W jej skład wchodzi czterech chłopców w wieku 3-8 lat. W ciągu dnia dzieci uczęszczają na zajęcia z pedagogiem specjalnym, neurologopedą, fizjoterapeutą i psychologiem.

Od lewej: p. Karolina Paczkowska, Adrian Świtalski, Filip Marciniak, Filip Bocewicz, Jan Małachowski, p. Izabela Karpińska.

Myszki bardzo lubią wszelkie wycieczki (od góry z lewej: Jan Małachowski, Filip Bocewicz, p. Alicja Piątek, Filip Marciniak, na dole: Adrian Świtalski).

W naszej grupie często tworzymy prace plastyczne (od lewej: p. Izabela Karpińska, Jan Małachowski, Filip Marciniak, p. Karolina Paczkowska, Filip Bocewicz, Adrian Świtalski).
Bierzemy też udział w imprezach przedszkolnych (od lewej: Adrian Świtalski, P. Katarzyna Grobelna, Filip Bocewicz, p. Karolina Paczkowska, Filip Marciniak, Jan Małachowski, p. Ewelina Pawlikowska- Maćkowiak).

Najważniejsze, że lubimy razem spędzać czas