Jak spędzaliśmy czas - Niepubliczne Przedszkole "SMYK" w Inowrocławiu

Grupy > Myszki > Archiwum > 2015/2016

Kilka dni temu, kiedy jeszcze aura za oknem była bardziej zimowa, grupa "Myszek" wybrała się na zimowy spacer, a największą atrakcją była oczywiście przejażdzka na sankach...
Zimowy spacer
Urodziny Julki i Olka
Sałatka Owocowa
Urodziny Filipa
28 sierpnia grupa Myszek świętowała 6. urodziny Filipa. Podczas zabawy dzieci m.in. rzucały woreczkami do celu, bawiły się chustą Klanzy, a na zakończenie relaksowały się przy muzyce. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku i prezentu dla Filipa
W ramach październikowych zajęć kulinarnych Myszki przygotowały babeczki jogurtowe.
Babeczki jogurtowe
Sałatka jarzynowa
Podczas listopadowych zajęć kulinarnych dzieci z grupy "Myszek" przygotowały sałatkę warzywną. Z pomocą pań kroiły warzywa i mieszały wszystkie składniki. Efektem wspólnej pracy była przepyszna sałatka. W ten sposób przedszkolaki podsumowały zajęcia z edukacji przedszkolnej z ostatnich tygodni
Julka i Olek z grupy "Myszek" świętowali swoje urodziny podczas imprezy, która odbyła się 14 stycznia. Zabawę urodzinową uświetniły konkurencje sportowe takie jak rzucanie woreczkiem do celu i gra w kręgle, a także zabawy taneczne. Zwieńczeniem urodzin było wręczenie prezentów, tort urodzinowe i pamiętkowe zdjęcia.