Jak spędzaliśmy czas!! - Niepubliczne Przedszkole "SMYK" w Inowrocławiu

Archiwum > Grupy > Motylki > Archiwum > 2013/2014
Motylki na spacerze!!!

Motylki uwielbiają przebywać na świeżym powietrzu. O każdej porze roku jeśli tylko pogoda dopisuje wszyscy wybieramy się na spacer by zaczerpnąć trochę świeżego powietrza i obserwować walory estetyczne otaczającej przyrody.

Zabawy ruchowe przy muzyce
Zajęcia plastyczne

Uwielbiamy zajęcia plastyczne, dzięki którym możemy poeksperymentować z farbą, plasteliną i nie tylko. Z ochotą zakładamy fartuszki i stajemy się „małymi wielkimi artystami”.

Gimnastyka i rytmika
Zabawy badawcze.
Zimowy :D spacer
Bawimy się w Teatr
A my ciągle badamy świat!
Pojazdy Latające
Wzięliśmy udział w projekcie "Mamo Tato Wolę Wodę"

Grupa Motylki bierze udział w ogólnopolskiej kampanii „Mamo, tato wolę wodę”, której celem jest promowanie prawidłowych nawyków żywieniowych oraz podkreślenie roli wody w codziennej diecie. Dzieci poznały „Zdrojka”, z którym od razu się zaprzyjaźniły i chętnie bawiły. Zdrojek zagościł w naszej sali i przypomina o tym jak ważne jest picie wody w ciągu dnia.