Jak spędzaliśmy czas - Motylki - Niepubliczne Przedszkole "SMYK" w Inowrocławiu

Idź do spisu treści

Menu główne:

Archiwum > Grupy > Motylki
W Dniu Chłopaka, cała grupa świętowała. Bohaterowie dnia otrzymali od swoich koleżanek podarunek w postaci własnoręcznie wykonanego krawata.
W dniu święta wszystkich przedszkolaków było mnóstwo atrakcji. Dzieci tańczyły, malowały, wyklejały...zabawa była udana.
Z niecierpliwością czekamy na następny Dzień Przedszkolaka! Szkoda, że to dopiero za rok.
Podobno w „Zdrowym ciele – zdrowy duch”... my postanowiliśmy to sprawdzić ,dlatego postanowiliśmy zacząć trenować piłkę nożną! Kto wie, może za parę lat spotkamy się na Euro??
Witaminki, witaminki... Aby się trochę „dowitaminować” przed zbliżającą się zimą postanowiliśmy przygotować soczek marchewkowy. Dodaliśmy kilka pomarańczy, aby wzbogacić jego smak. Trochę się zdziwiliśmy, gdyż nie wsypaliśmy ani jednego kryształka cukru,a sok i tak był przepyszny :)
Kiedy uznaliśmy, że lato trwa już za długo postanowiliśmy pójść do parku w poszukiwaniu Pani Jesieni. Ze spaceru przynieśliśmy w koszykach mnóstwo jesiennych darów. Znaleźliśmy kasztany, żołędzie, jarzębinę oraz wiele kolorowych liści. Nawet przyłapaliśmy wiewiórki, które ukrywały orzeszki w dziuplach.
 
Liczniki agnat.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego