Informacje o przedszkolu - Niepubliczne Przedszkole "SMYK" w Inowrocławiu

O nas

Przedszkole Niepubliczne Smyk jest placówką oświatową,  działającą na podstawie wpisu do ewidencji prowadzonej przez Miasto  Inowrocław.
Mieści się w cichej dzielnicy , blisko dworca kolejowego i osiedla Nowego . Zajmujemy
I piętro budynku przy ul Magazynowej 23  nad  Apteką.
            Nasze Przedszkole jest w pełni przystosowane dla dzieci zdrowych i niepełnosprawnych.

To co nas wyróżnia to przestrzeń :

• pełnowymiarowe sale zabaw, sala rekreacji dla najmłodszych, sala  zajęć  muzyczno – gimnastycznych , baza dydaktyczna dla dzieci i nauczycieli ,w tym  pomoce i  sprzęt do  indywidualnej terapii zajęciowej dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

• Wszystkie pomieszczenia są nowocześnie urządzone i wyposażone.

• Przedszkole posiada własną kuchnię z zapleczem

• Bezpieczny plac zabaw i dogodny dojazd z parkingiem samochodowym  dla  rodziców.

W pakiecie edukacyjnym proponujemy dzieciom  zajęcia:

• Artystyczne( plastyka, muzyka, taniec)

• Ruchowe( gimnastyka korekcyjna, fitness)

• Językowe(j. angielski, francuski lub niemiecki)

• Ćwiczenia  doskonalące pamięć

• Indywidualne zajęcia dla dzieci  o specjalnych potrzebach edukacyjnych

• Rodzicom zapewniamy indywidualne  konsultacje specjalistyczne ( logopeda, psycholog, oligofrenopedagog , certyfikowany terapeuta zajęciowy w zakresie  integracji sensorycznej, fizjoterapeuta).