Aktualności - Niepubliczne Przedszkole "SMYK" w Inowrocławiu

Idź do spisu treści

Menu główne:

Aktualności
UWAGA!!! ZMIANA RACHUNKU BANKOWEGO 

AKTUALNY NUMER RACHUNKU:
53 1140 2004 0000 3102 7664 7725


***********************************
Rodzicu- Przeczytaj, powiedz innym!

  • Aktualnie trwają zapisy dzieci do nowo utworzonej grupy. Przyjmujemy dzieci w wieku 2,5 – 3 lat, urodzonych w  2014 roku. Są  jeszcze wolne miejsca dla dzieci urodzonych w 2013 roku,       
                                 
Rodzicu -przyjdź, zdecyduj i zapisz!

  • Przedszkole prowadzi  zajęcia specjalistyczne z zakresu Wczesnego Wspomagania Rozwoju dziecka (WWR). Obejmujemy  dzieci specjalistyczną opieką  i rewalidacją zgodnie z potrzebami wynikającymi z opinii  wydanej przez Poradnię psychologiczno- pedagogiczną (zapewniamy pomoc  nerologopedy, psychologa, fizjoterapeuty, pedagoga specjalnego , nauczyciela  edukacji przedszkolnej oraz terapeuty integracji sensorycznej).

  • Nadal tworzymy warunki dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych w wieku od 3 do 9 lat na podstawie Orzeczenia  o potrzebie kształcenia specjalnego wydanego przez  Poradnię Psychologiczno- Pedagogiczną.

W ramach pomocy  psychologiczno-pedagogicznej obejmujemy dzieci  indywidualnymi zajęciami  z psychologiem, pedagogiem , neurologopedą  i fizjoterapeutą  oraz z terapeutą  integracji sensorycznej .

Prowadzimy również  naturalną  integrację  włączającą  - udział dzieci w zajęciach z  edukacji  przedszkolnej  z rówieśnikami  zgodnie z podstawą programową  Ministra Edukacji Narodowej w zakresie wychowania przedszkolnego.
 
Serdecznie zapraszamy!
Zbliżające się wydarzenia:
Akcje charytatywne trwające w Naszym przedszkolu:
 

Zaistnieliśmy na FaceBook!!! Polub Nas.

 
 
Liczniki agnat.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego