Moje magiczne miasto – Inowrocław

plakat-imieniny-inowroclawia

 

Moje magiczne miasto – Inowrocław

Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu, Oddział dla Dzieci „Tajemniczy Ogród” oraz Wojciech Piniewski pełniący funkcję Prezydenta Miasta Inowrocławia zapraszają najmłodszych w wieku od 6-12 lat do udziału w konkursie plastycznym, pt. „Moje magiczne miasto – Inowrocław”.

To wyjątkowa okazja, aby podzielić się swoim artystycznym spojrzeniem na urok naszego miasta, przelewając je na kartkę bloku technicznego w formacie A3 z pomocą farb, kredek czy innych materiałów plastycznych, które pozwolą wykonać także prace przestrzenne.

Szczegóły dotyczące konkursu tj. zasady, termin dostarczania prac oraz datę rozstrzygnięcia znajdziecie w regulaminie. Ponadto wszystkie prace zostaną wyeksponowane na wystawie zorganizowanej z okazji Imienin Inowrocławia, 21 stycznia 2024 r. w holu Teatru Miejskiego w Inowrocławiu.

Regulamin konkursu na stronie: https://www.inowroclaw.pl/aktualnosc-6527-moje_magiczne_miasto_inowroclaw.html