Zapisy do przedszkola na rok szkolny 2019/2020

Zapisy do przedszkola na rok szkolny 2020/2021 Aktualnie trwają zapisy dzieci na   nowy rok szkolny.  Przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5  do 6 –tego roku życia, dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych z opinią o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka ( WWR), dzieci   z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. Wymagane dokumenty:  Karta zapisu dziecka do przedszkola, […]

Pożegnanie Starszaków

Zapraszamy do obejrzenia filmu na zakończenie roku szkolnego 2019/2020, który znajduje się na platformie facebook’owej https://www.facebook.com/332643383557693/videos/3146799588737012

„Ozdoby choinkowe i stroiki”

Warsztaty świąteczne dla rodziców dzieci z gr. V, VI, VII i VIII „Ozdoby choinkowe i stroiki”. Dziękujemy bardzo za aktywny udział.  

„Tańcowała igła z nitką”

„Tańcowała igła z nitką” – zajęcia techniczne w grupie starszaków. Dzieci poznały technikę szycia igłą. Uszyły Mikołaje i Renifery! Brawo „Motylki”!!!

„Aniołkowe granie”.

Warsztaty świąteczne grupy I. Wiewiórki wraz z rodzicami wykonały ozdoby choinkowe włączając się do akcji „Aniołkowe granie”.

Zabawy z wodą

Przedszkolaki podczas tematu kompleksowego związanego z wodą na jednych z zajęć dowiedziały się jak wygląda obieg  w przyrodzie oraz za sprawą doświadczenia dowiedziały się  jak jak to się dzieje, że pada deszcz.

Szlachetna Paczka

6 grudnia zapakowaliśmy i wysłaliśmy paczki zebrane podczas akcji „Szlachetna paczka”. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tą inicjatywę.