Pomoc Ukrainie

Uwaga! Informujemy, iż przyjmujemy dzieci ukraińskich uchodźców w wieku od 2.5 do 6 lat nieodpłatnie.

Zapisy do przedszkola na rok szkolny 2022/2023

Zapisy do przedszkola na rok szkolny 2022/2023 Od 14.02.2022 trwają zapisy dzieci na nowy rok szkolny 2022/2023.  Przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5  do 6 – tego roku życia, dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych z opinią o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka (WWR), dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. Wymagane dokumenty:  Karta zapisu dziecka […]

Misie podczas zabaw w Parku Dinozaurów „Zaurolandia”

Dnia 21.06.2022r. nasze Smyki wybrały się na wycieczkę do Parku Dinozaurów „Zaurolandia” w Rogowie. Wśród atrakcji znalazły się: spotkanie z dinozaurami, przejazd kolejką, zwiedzanie muzeum oraz wspólna zabawa na świeżym powietrzu 🦖🦕!

Wycieczka Biedronek do „Zaurolandii” w Rogowie

Dnia 21.06.2022r. nasze Smyki wybrały się na wycieczkę do Parku Dinozaurów „Zaurolandia” w Rogowie. Wśród atrakcji znalazły się: spotkanie z dinozaurami, przejazd kolejką, zwiedzanie muzeum oraz wspólna zabawa na świeżym powietrzu 🦖🦕!

Urodziny Antosi z grupy „Motylków”

Dnia 13.06. dzieci z grupy Motylki świętowały 3. urodziny Antosi. Smyki złożyły życzenia, zaśpiewały ,,sto lat” oraz otrzymały drobne niespodzianki. Jeszcze raz życzymy Antosi zdrowia, uśmiechu i dużo szczęścia .  

Wycieczka „Biedronek” i „Tygrysków” do Szkoły Podstawowej nr 14 w Inowrocławiu

We wtorek (14.06.) Przedszkolaki z grup ,,Biedronki” i ,,Tygryski” wybrały się na zajęcia otwarte do Szkoły Podstawowej nr 14 w Inowrocławiu. Smyki obejrzały występ pt. ,,Czerwony Kapturek” przygotowany przez uczniów kl. 3a w wersji angielskiej i kukiełkowej. Dzieci zwiedziły szkołę, świetlicę oraz bibliotekę, zajrzały również na lekcję do pierwszoklasistów.

Urodziny Tymka z grupy II „Misie”

W środę (15.06.) Smyki z grupy II obchodziły urodziny Tymka. Dzieci tradycyjnie zaśpiewały „sto lat” oraz złożyły życzenia. Jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego, zdrowia oraz spełnienia marzeń!

„Wiewiórki” omawiają ekosystem – łąka

Grupa III Wiewiórki podczas omawiania ekosystemu – łąki, zapoznała się zarówno z mieszkańcami jak i roślinnością. Smyk miały okazję polisensorycznie zaobserwować sposób funkcjonowania ślimaka .