Uwaga! Konkurs!

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie fotograficzno-plastycznym pt. „RODZINNA FOTOGRAFIA W JESIENNEJ RAMCE”. Celem konkursu jest rozwój umiejętności plastycznych oraz kreatywności dzieci, a także kształtowanie zainteresowania fotografią jako formy wyrazu artystycznej ekspresji. Prace można wykonać techniką dowolną, ale z wykorzystaniem darów jesiennej przyrody.    

Zapisy do przedszkola na rok szkolny 2023/2024

Zapisy do przedszkola na rok szkolny 2023/2024 Od 24.01.2023r. trwają zapisy dzieci na nowy rok szkolny 2023/2024.  Przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5  do 6 – tego roku życia, dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych z opinią o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka (WWR), dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. Wymagane dokumenty:  Karta zapisu dziecka do […]

Dni Otwarte Domu Rodzinnego Jana Kasprowicza w Szymborzu

Dnia 30.06.2023r. starsze Przedszkolaki uczestniczyły w Dniach Otwartych Domu Rodzinnego Jana Kasprowicza w Szymborzu. Smyki wzięły aktywny udział w zajęciach pn. „W co bawił się Jaś Kasprowicz” oraz warsztatach lepienia z gliny. Nie zabrakło również wspólnych zabaw z wykorzystaniem rekwizytów. Serdecznie dziękujemy organizatorom Muzeum im. Jana Kasprowicza Inowrocław za miło spędzony czas .

Pierwszy Dzień Lata

W czwartek (22.06.2023) Smyki przy ul. Magazynowej powitały Pierwszy Dzień Lata. Dzieci uczestniczyły w zajęciach Porannego Kręgu. Tego dnia nie zabrakło wspólnych tańców, piosenek oraz zabaw ruchowych przy wakacyjnych utworach. Radości nie było końca.

Pożegnania nadszedł czas…

Dnia 21 czerwca nasze 6-latki uroczyście pożegnały się z przedszkolem. Rozpoczęły tradycyjnie polonezem oraz hymnem przedszkola. Następnie wierszami i piosenkami przywołały swój czteroletni pobyt w przedszkolu. Pani Dyrektor wspomniała poczynania i dokonania naszych absolwentów i życzyła im wielu sukcesów na dalszej drodze edukacyjnej. Na koniec dzieci otrzymały dyplomy i upominki a potem udały się wraz […]