Konkurs plastyczny „Kociaki Cudaki” – Fundacja „Kocia Dolina”

Drodzy Rodzice oraz Dzieci!

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym „Kociaki Cudaki” organizowanym przez Fundację „Kocia Dolina” w ramach zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Kota 🐱🐈.

Konkurs skierowany jest do dzieci w każdym wieku. Wystarczy wyczarować na papierze dowolną techniką swojego wymarzonego kociaka.

Na prace czekamy do 5 lutego. Można je wysyłać na fundacyjnego maila: kociadolinafundacja@gmail.com  lub przesyłać pocztą tradycyjną.

Istnieje również możliwość przekazania prac do naszego Przedszkola (do 02.02.2023r.), które następnie zostaną przekazane Fundacji.
3 najlepsze prace zostaną nagrodzone, a aż 10 prac zostanie przekazana na ogólną licytację w Galerii Solnej podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Kota.

Wyniki konkursu oraz licytacje 17.02.2023 o godz.18.00.

Fundacja „Kocia Dolina” ratuje cały świat dla kotów: przygarnia, szuka odpowiedzialnych domów, dokarmia koty bezdomne. Nieustannie prowadzi akcję sterylizacji kotów wolno żyjących, by zapobiegać narodzinom niechcianych kociąt.
Fundacyjne koty mieszkają w domach tymczasowych wolontariuszy, dodatkowo ok. 30 kotów czeka na adopcję w fundacyjnej kociarni.